Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

Milujete futbal? Spestrite si domácnosť futbalovými tapetami! 16.Jun,2019

Ste nadšeným fanúšikom tejto obľúbenej loptovej hry? Potom vám nesmie chýbať športová tapeta s futbalovým motívom

Fototapety s loptou, zanietenými hráčmi, plným futbalovým štadiónom alebo bezchybne pokoseným ihriskom, nesmú chýbať v žiadnej detskej izbe malého futbalistu, prípadne ani v pracovni športového nadšenca. Zriaďte si doma váš súkromný futbalový fanklub!

Motivujte svoje dieťa k športu

Futbalové tapety dodajú šmrnc každej izbe tínedžera, ktorý obdivuje výkony hviezdneho Ronalda, Messiho, Hamšíka či Škrteľa. Ak túžite aj vaše dieťa motivovať k láske k futbalu, zadovážte mu domov správne doplnky, ktoré obľúbenú aktivitu v jeho očiach ešte vyzdvihnú. Radosť zo športu patrí medzi tie najkrajšie a najčistejšie emócie, ktoré dokážu správne „nakopnúť“ do života. Vzbudzujú prirodzenú súťaživosť a možno ste to doposiaľ netušili, no aktívny prístup k životu zlepšuje fungovanie organizmu a zvyšuje jeho obranyschopnosť.

Láska k športu a jeho benefity sa vám v živote vrátia. Ukážte preto svojim deťom vytrvalosť, ktorou sa dá dopracovať k neuveriteľným výsledkom. Futbal spája ľudí po celom svete. Ste jedným z nich? Neváhajte a vneste do vášho domova kúsok z futbalového nadšenia. Zariaďujete domácnosť? Nevynechajte tapetu, ktorá vám vyčaruje úsmev na tvári. Futbal – šport, ktorý miluje celý svet. Je nenásilný, žije ním takmer každá krajina a je príjemným spestrením mnohých večerov – či už stavíte na zápasy Premier League alebo inej ligy v celosvetovom merítku. Vneste kúsok z tejto neopakovateľnej atmosféry aj k vám domov!

Fototapety oživia každú domácnosť – ako ich použiť?

Ak ste sa rozhodli staviť na silu nástenných dekorov – fototapiet s futbalovým motívom, urobili ste dobre. Práve tieto realistické tapety vám doma vyčarujú atmosféru ako na ihrisku, kde sa ráda každý gól. Či už stavíte na legendárny madridský štadión Estadio Santiago Bernabéu alebo inú klasiku, kde sa odohrávajú tie najdôležitejšie zápasy, je len na vás.

Tapety s motívom čiernobielej futbalky alebo iného detailu, ktorý vám bude neustále pripomínať vašu športovú vášeň, môžete umiestniť na stenu, na skriňu alebo pokojne aj na komodu alebo na dvere či na zrkadlo. Je len na vás, ako uchopíte vášeň k tomuto úžasnému športu. Či už ste futbalovým fanúšikom FC Barcelona, Real Madrid CF, Liverpool FC alebo iného klubu s tradíciou, môžete si kúsok z neho zobrať aj k sebe domov. Je krásne pestovať v sebe i svojich blízkych lásku k voľnočasovým aktivitám, ktoré vám vnesú do života harmóniu a hormóny šťastia – endorfíny. Preto ak máte v okolí človeka, ktorý miluje futbal, potešte ho nápaditým darčekom – dekorom vo futbalovom poňatí, originálnou fototapetou s futbalovým motívom. Tento motivačný doplnok môžete mať aj doma, je to len a len na vás!

Članok môžete komentovať ...

?