Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

 

Tapeta na kuchynskú linku

Tapeta na kuchynskú zástenu podľa vášho výberu vnesie do tohto priestoru kúsok originality, dizajnu a trendu. Fototapetu si môžete vybrať do novej kuchyne, ale aj do staršej. Aplikuje sa na zástenu, ale aj na kuchynské dvierka, chladničku, stenu. Kúsok novoty a trendu zmení celkový pohľad na túto miestnosť.

Ako si správne vybrať tapetu na zástenu?

Podrobnejšie informácie sme pre Vás pripravili v záložke “ Fototapety na kuchynské zásteny „ Tapetu vám vyrobíme z ktoréhokoľvek motívu z našej ponuky.

Kuchyňa je miesto, ktoré sa nazýva aj srdcom každého domu či bytu. Práve v kuchyni trávime väčšinu času prípravou jedál, chutných pokrmov a rozprávaním sa s členmi rodiny. Určite ide o príjemný, útulný priestor, ktorý vás nabáda tráviť tam čas. Každá gazdinka túži po originálnej a zároveň praktickej kuchynskej linke. Vytvorenie funkčného priestoru je veľmi dôležité, no nemenej dôležitá je starostlivosť o drobné detaily, doplnky a dekorácie, ktoré vytvoria útulný interiér na mieru podľa preferencií členov domácnosti a hlavne podľa gazdinej. Pri výbere tapety na kuchynskú linku, dvierka alebo na zástenu je dôležité vybrať taký dekor tapety, ktorý sa bude páčiť každému členovi domácnosti. Preto si dajte na tom záležať a vytvorte si kuchyňu snov, v ktorej sa budete všetci cítiť príjemne . Pri výbere materiálu fototapety si dajte pozor na aký povrch idete tapetu lepiť – na stenu, dvierka, obkladačky. Vyberte si z našej ponuky TOP dekor na Vašu kuchynskú linku.

<<  < 1 2 3 4 5 >  >>

591 produktov celkom

<<  < 1 2 3 4 5 >  >>

591 produktov celkom

Fotogaléria

?