Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

 

Tapety na stenu a dekoračné fólie

Tapety skrášlia stenu tými najkrajšími vzormi a motívmi. Snívaš aj ty o jedinečnom interiéri? Hľadáš riešenie ako rýchlo a za dobrú cenu osviežiť, rozjasniť svoju domácnosť? Odpoveďou sú tapety s trendy vzormi, ktoré vyrobíme na mieru, ktoré módne a efektne ozdobia každú stenu aj nábytok. Tapety obohacujú interiér a vzory z tejto kolekcie sú výsledkom práce tých najlepších dizajnérov, ktorí čerpali inšpiráciu z prírody, z každodenných vecí a predmetov okolo nás. Niet sa čomu čudovať, stačí sa na ne pozrieť a fantastické a niekedy až príliš jednoduché ornamenty a ilustrácie sú čarovné. S tapetami interiér získa novú dimenziu. Už dávno skončila éra tapetovania výlučne stien! Dnešné možnosti a kvalitné materiály nám umožňujú tapetovať nábytok, skrine, dvere, stoly, okná, kychynské dvierka aj chladničky. Fantázii sa medze nekladú. Tapety na stenu alebo samolepiace fólie sa aplikujú na daný povrch veľmi jednoducho, zvládne to každý. 

Vektorová grafika a ilustrované vzory na tapetách sú nadpájateľné. Motív sa dá nadpojiť zhora, zdola, sprava, zľava, čo nám umožní aj väčšiu hustotu vzoru. To znamená, že obrázok sa dá pekne uložiť vedľa seba viackrát, na výšku, na šírku.

Kolekciu dizajnových tapiet budeme neustále obohacovať o nové vzory a námety. Nájdete tu riešenia pre nteriéry zariadené v rôznych štýloch, tapety do každej miestnosti v dome, v byte , v komerčných a obchodných priestoroch. 

Aj tvoj interiér si zaslúži pozornosť! Tak sa pustime do tapetovania!

Prihláste sa na odber newslettera

?