Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

 

Tapety na mieru Predajňa.

Už od roku 2008 sa venujeme dekoráciam a bytovým doplnkom určených na dekorovanie stien. Neustále hľadáme nové nápady a originálne riešenia interiérov, ktoré oslovujú našich zákazníkov.

Svieža koloristika, kvalitný materiál, profesionálny a individuálny prístup k zákazníkom, grafická pomoc - to sú naše priority. Snažíme sa náš trh oživiť novinkami a trendami,tapetami s jedinečnými motívami z tých najkvalitnejších materiálov. Materiály, z ktorých vyrábame fototapety sú bezpečné a ekologické. Hlavnou výhodou je ich originalita a kvalita. Neponúkame Vám šablónové rozmery fototapiet. Vy si určite aký rozmer potrebujete a platíte iba za to, čo využijte! Spolupracujeme s fotobankami, ktoré disponujú miliónmi liecencovaných fotografií a grafík. Vďaka tomu si každý nájde niečo pre seba. Vytvorte si interiér s príjemnou atmosférou! My Vám pomôžeme a poradíme!

 Navštívte náš showroom v Námestove ( OC ORNEXT Hviezdosl. námestie 45/24 www.facebook.com/PredajnaDecotrend ). Náš personál Vám poradí pri výbere materiálu vhodného na výrobu fototapety podľa Vašich požiadaviek. Môžete si v kľude a v príjemnom prostredí pozrieť všetky vzorky fototapiet ( fototapety hladké, štruktúrované, vhodné na rôzne povrchy ).

Staňte sa fanúšikom našej FCB stránky a získajte novinky, zľavy, zapojte sa do SÚŤAŽE a vyhrajte skvelé ceny ! facebook_101508.jpg

Všetko na jednom mieste

Okrem tapiet, si môžete v našej predajni zakúpiť obrazy za výhodné ceny, šablóny na maľovanie, dekoračné nálepky na stenu, hodiny na stenu, alebo moderné bytové doplnky do jedálne, kuchyne, do interiéru.

Showroom - Vzorková predajňa Decotrend  - dajte nám like a nakupujte dekorácie do interiéru v extra zľavách do -70%     facebook-decointerier-predajna_1.jpg

www.facebook.com/PredajnaDecotrend

Nasledujte s nami trendy a využite veľké spektrum možností!

Decotrend s.r.o.

www.decotrend.sk - obrazy na mieru, nálepky na stenu, šablóny na maľovanie, hodiny aj tapety, fototapety

www.decointerier.sk - moderné doplnky do kuchyne, jedálne, obývačky a spálne

www.tapetymix.cz - fototapety na mieru - dodanie do ČR

Fotogaléria

Prihláste sa na odber newslettera

?