Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

 

Fototapeta na mieru podľa vášho želania

Vďaka tomu, že Vám vyrobíme fototapety na mieru, budete mať v interiéri originálny bytový doplnok. Sami si zvolíte tapetu s vlastným rozmerom, aký potrebujete. Či už ide o rozmer, farebnosť, alebo materiál. Vytvorte si inšpirujúci a útulný priestor vďaka fototapetám na mieru.

tapety na mieru

Fototapeta vlastný rozmer

Každú fototapetu z našej ponuky vám vyrobíme podľa Vami zadaného rozmeru. Ak ste náhodou v našej ponuke nenašli motív, ktorý potrebujete, zašlite nám obrázok tapety na náš mail tapetymix@tapetymix.sk. Fototapetu skúsime vyhľadať vo fotobanke www.fotolia.com. Stačí ak nám zašlete čislo vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer tapety aký potrebujete na email: info@tapetymix.sk , zašleme vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

Tapety na mieru podľa vašich predstáv

Pri fototapete na mieru, je potrebné uviesť presný rozmer tapety v centimetroch šírka x výška. Je dobré myslieť na zakrivenie stien a preto doporučujeme pridať 1 až 2 cm navyše. Ak chcete akúkoľvek zmenu, je potrebné  nám to napisať na info@tapetymix.sk Potrebujete náhľad tapety pri vami zadanom rozmere? Pri odoslaní vašej objednávky vám do 24 hodín zašleme na váš email grafický náhľad na odsúhlasenie /schválenie/ spolu s cenovou ponukou ako bude fototapeta vyzerať pri vami zadanom rozmere. Kontrolujte si preto vašu emailovú schránku, aby sme mohli po odsúhlasení vyrobiť vašu novú fototapetu čo najskôr.

Na výber máme viac ako tisícky motívov fototapiet www.tapetymix.sk


V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

?