Vinylové tapety na stenu

Kvalitná vinylová tapeta prepúšťa paru aj vlhkosť. Je vhodná do každej miestnosti, aj do kuchyne, či kúpeľne. Tieto tapety dokážu prekryť aj nerovnosti na stene, sú elastické a pevné. Sú vyrobené na báze vinylových vlákien. Vinilové tapety sú vodeodolné, oteruvzdorné. Majú dlhú životnosť. Je to tapeta, ktorá je výborná do kuchyne, kúpelne a všade kde je vlhkejšie prostredie. Môžete ju smelo poutierať vlhkou handričkou. Vinylové tapety majú stálu farebnosť. Je vhodná ako na steny s hladkou a jemne zrintou štruktúrou. Pri gramáži 350g/m2 dokáže táto tapeta vinylová zakryť aj rôzne nerovnosti na stenách a dá sa nalepiť aj na štukovú omietku.

Tapeta vinylová - vlastnosti

1/ Gramáž: 350gr/m2
2/ Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1 cm do 130cm. Ak bude mať Vaša fototapeta rozmer 260cm x 260cm bude rozdelená na dve časti o rozmeroch 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné na manipuláciu a lepenie tapety.
3/ Spôsob lepenia: Vinylová tapeta sa lepí bez zakladania /preloženia/  
4/ Sú ekologické a bez zápachu
5/ Lepidlo na použitie: odporúčame lepidlo na vinylové tapety značky METYLAN /special/

Ponúkame Vám aj rôzne povrchové úpravy vinylových tapiet:

Tapety vinilové môžu mať okrem hladkej štruktúry aj pretkávaná štruktúra, alebo štruktúra plátna, omietky. Ak máte záujem o štruktúrovanú vinylovú tapetu, kontaktujte nás tapetymix@tapetymix.sk  

Na zvýšenie odolnosti tapety odporúčame TEKUTÚ LAMINÁCIU. Tekutá laminácia je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia, napr. stôl, nábytok v detskej izbe, kuchynská zástena. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Fotogaléria

?