Tapety latexové na stenu

Tapety latexové na stenu poskytujú výborné riešenie na dekoráciu hladkých a rovných stien. Materiál je hladký, matný s nádychom saténu. Najmodernejšia technológia zaručuje fotorealistickú tlač. Vďaka svojej gramáži 212g/1m2 sa tapeta netrhá a garanciou je jednoduché lepenie, ktoré zvládne takmer každý. Tento materiál je veľmi obľúbený kvôli atraktívnej cene a vysokej kvalite. Tapety latexové sú ekologické, bez zápachu, výsledkom je skvelý vzhľad stien v interiéri. Tapetu je možné aj laminovať, čo ešte zvýši jej odolnosť voči vonkajším faktorom. Vzor latexové tapety si môžete vybrať z našej pestrej ponuky, alebo Vám vyrobíme tapeta na mieru ako latexovú z Vašej fotografie. Tapety latexové sa lepia  podobným spôsobom ako tapety z iných materiálov. Aj pri latexových tapetách si môžete zvoliť vlastný rozmer. Sú cenovo dostupné a tešia sa veľkej obľube. Ide o ekologickú potlač. Tapeta sa pri lepení netrhá.

Latexová tapeta na stenu - vlastnosti

1. Trvácne farby, vodeodolná, odolná voči oteru. Tapetu môžete pretrieť navlhčenou handričkou. Je vhodná na hladkú stenu kde máte ako podklad sádrovú stierku prípadne jemne zrnitú stenu "pucovku". Taktiež je vhodná na sadrokartón. Nie je vhodná na hrubozrnné omietky. Ideálna je na stenách interiéru bez štruktúry /zrnitosti/.
2/ Gramáž : 212g/m2
3/ Šírka jedného výtlačku /pásu/ je max. 130cm. Ak bude mať Vaša fototapeta rozmer 260cm x 260cm bude rozdelená na dve časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné na manipuláciu aj samotné lepenie tapety.
4/ Návod na lepenie tapety nájdete TU

5/ Odporúčame lepidlo značky METYLAN na latexovú tapetu.

Spôsob lepenia: S preložením 1 cm
   

Na zvýšenie odolnosti tapety odporúčame TEKUTÚ LAMINÁCIU. Tekutá laminácia je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia, napr. stôl, nábytok v detskej izbe, kuchynská zástena. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Fotogaléria

?