Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

 

Moderné vliesové tapety na stenu

Možno aj vy ste sa našli v kategórií vliesových tapiet. A my sa tomu nečudujeme, pretože tento typ materiálu a tapiet ako takých naberá na popularite raketovým tempom. Pýtate sa kvôli čomu? V prvom rade ide o pohodlnosť. Azda nikto sa dnes nechce zbytočne zdržiavať zložitou aplikáciou čohokoľvek na čokoľvek. Vliesové tapety sú super aj preto, že ich aplikácia je veľmi jednoduchá.

Pri inštalácii týchto tapiet by sa malo používať lepidlo, ktoré sa nanáša buď priamo na tapetu, alebo na stenu, čo je jednoduchšie. Tá by mala byť, pokiaľ sa dá, suchá, no tapety sú použiteľné aj vo vlhkom prostredí. Majú veľmi dobrú priepustnosť vzduchu a pary, spoľahlivo držia rozmerovú stabilitu a farebnú stálosť a ľahko sa udržiavajú. Prosto, ide o dokonalý doplnok interiéru nie len z funkčného, ale aj estetického hľadiska.

A práve estetickému hľadisku by sme sa mali venovať trochu viac. Veď je to jeden z hlavných dôvodov, prečo si ľudia vyberajú práve vliesové fototapety. Pokročilé metódy spracovania v kombinácii so skvelým a trvácim materiálom ponúkajú stovky možností pre interiér vašej domácnosti, alebo napríklad aj kancelárske priestory. Vliesové tapety skrátka držia krok s modernou dobou, ktorá praje inováciám, vkusnosti a netradičným riešeniam.

Aj preto budete v trendových interiéroch len ťažko hľadať steny, ktoré by boli oblepené tapetami. Takéto prevedenie priestor len dusí. Kliknite na akúkoľvek tapetu z našej ponuky a pozrite, ako sa tapety aplikujú dnes. Prím hrá sviežosť a elegancia a tieto aspekty vliesové tapety do miestnosti rozhodne prinesú. Vyberte si kategóriu, ktorá by mohla vyhovovať vášmu vkusu a požiadavkám, a vyberajte si zo stoviek módnych vliesových tapiet. Príroda, vesmír, hudba alebo sakrálne momenty – u nás nájdete všetko prvotriedne spracované.

Vliesová tapeta je netkaná textília vyrobená na báze vliesových vlákien. Manipulácia s vliesovými tapetami je jednoduchá, tapety sa netrhajú, pretože sú pevné. Tieto tapety sú vhodné na steny ako je betón, sadrokartón, omietka, ... Taktiež majú izolačné vlastnosti. Perfektný nápad ako dosiahnuť zmenu v či už v obytných, alebo v obchodných priestoroch. Vytvorte si nové a trendové prostredie, v ktorom sa budete Vy, Vaša rodina, Vaši zákazníci a obchodní partneri cítiť príjemne. Na požiadanie Vám vyrobíme fototapetu z vlastnej fotografie - prípadne nás môžete kontaktovať s Vašou individuálnou požiadavkou.

Technické parametre vliesovej fototapety:

1.       Gramáž 190g/m2
2.       Fotorealistická kvalita tlače, rýchla doba schnutia
3.       Odolnosť voči oteru, vodeodolnosť, izolačné vlastnosti
4.       Požiarna klasifikácia podľa EN 13501-1
5.       Certifikované podľa Oeko-Tex 100, trieda IV produkt
6.       Vlisové tapety sú vyrobená zo špeciálnej celulózy spojenej s vlákninou

Vliesové tapety návod na lepenie najdete TU

Lepidlo na Vliesovú fototapetu nájdete aj v našej ponuke TU 

Ponúkame Vám aj rôzne povrchové úpravy vliesových tapiet:

     Vliesová fototapety hladká celulóza + vlákno (gramáž 190g / 1m2)
     Vliesová fototapety štruktúrovaná celulóza + vlákno DV 615 (gramáž 190g / 1m2) *
     Vliesová fototapety Štruktúrované celulóza + vlákno DV 617 (gramáž 190g / 1m2) *
     Vliesová fototapety Štruktúrované celulóza + vlákno DV 619 ((gramáž 190g / 1m2) *
V prípade záujmu nás kontaktujte tapetymix@tapetymix.sk  

vliesova_fototapeta_na_stenu_619.jpgvliesova_fototapeta_na_zed_dv617.jpgvliesova_tapeta_na_zed_dv615.jpg

Na zvýšenie odolnosti vieslovej tapety odporúčame TEKUTÚ LAMINÁCIU. Tekutá laminácia je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia, napr. stôl, nábytok v detskej izbe, kuchynská zástena. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Fotogaléria

?