Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

Blog Tapety - Rady, Tipy a Inšpirácie

TOP blog tapety a tapetovanie. Dozviete sa ako vybrať správnu tapetu, ako ju vkomponovať do svojho interiéru. Oboznámime vás s novými trendami, prezradíme super tipy a triky ako zvládnuť tapetovanie na jednotku 1*.  Pridajte sa k nám a zapojte sa aj vy svojimi komentármi, postrehmi a skúsenosťami. Vytvoríme spolu jedinečný tím, ktorý ponúkne aj vaše názory, postrehy a inšpirácie. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu. Janka a tím tapetymix.sk

Paríž v interiéri 23.May,2018

„Všetko, čo existuje na akomkoľvek mieste na Zemi, existuje tiež v Paríži.“ O týchto slovách francúzskeho velikána Victora Huga bude dnes môj príspevok.

Čítať viac

Najpoužívanejšie materiály na výrobu tapiet 03.May,2018

Aby ste mali jednoduchšiu predstavu o materiáloch, z ktorých sa tapety vyrábajú, pripravili sme pre vás jednoduchú a prehľadnú tabuľku. Nájdete v nej typy materiálov tapiet vhodných na rôzne povrchy a taktiež aj vlastnosti tapety. Poradíme vám ako sa lepí latexová, vinylová, vliesová alebo samolepiaca tapeta.

Čítať viac

HISTÓRIA TAPIET 22.Mar,2018

Ak siahnete myšlienkami do dejín, môžete si všimnúť, že v človeku odjakživa driemala túžba skrášľovať steny a svoje príbytky. Už v praveku dbali ľudia na estetiku a steny zdobili nástennými maľbami a rytinami. Táto túžba trvá dodnes.

Čítať viac

Farba roka 2018 – ultra fialová 27.Feb,2018

Aj vy sa riadite farebnými módnymi trendami v interiéri? Možno nemeníte svoje štyri steny každoročne, ale vždy je dobré urobiť aspoň malý lifting svojho príbytku, človek sa hneď cíti príjemnejšie, čo poviete?

Čítať viac

Metamorfóza interiéru? Riešením je fototapeta! 19.Feb,2018

Steny sú jedným z najdôležitejších prvkov v interiéri. Od nich závisí celkový vzhľad miestnosti, či bude bývanie otvorené, priestranné, či bude vyžarovať radosť alebo poskytovať určité súkromie. Ako je to u vás doma?

Čítať viac

3 najčastejšie použitia samolepiacej tapety na nesavé povrchy 16.Feb,2018

Premýšľate nad zmenou vo svojom interiéri a neviete kde začať? Ak áno, určite si prečítajte článok o tom, ako a kde využiť samolepiace tapety na nesavé povrchy. Poradíme Vám ako nalepiť samole ...

Čítať viac

TAPETYMIX.SK - Nasledujte s nami nové trendy! 07.Feb,2018

Ak patríte k skupine ľudí, ktorí uvažujú o svojom bývaní nielen ako o mieste na spánok a ubytovanie, ale chcú sa v ňom cítiť príjemne, ste na správnom mieste.

Čítať viac

Prihláste sa na odber newslettera

?