Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

Blog Tapety - Rady, Tipy a Inšpirácie

TOP blog tapety a tapetovanie. Dozviete sa ako vybrať správnu tapetu, ako ju vkomponovať do svojho interiéru. Oboznámime vás s novými trendami, prezradíme super tipy a triky ako zvládnuť tapetovanie na jednotku 1*.  Pridajte sa k nám a zapojte sa aj vy svojimi komentármi, postrehmi a skúsenosťami. Vytvoríme spolu jedinečný tím, ktorý ponúkne aj vaše názory, postrehy a inšpirácie. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu. Janka a tím tapetymix.sk

Prečo sú tapety, na ktorých sú kone, také obľúbené? 10.Dec,2018

Hovorí sa, že konská duša je veľmi citlivá. Vraj kôň nás dokáže úplne „prečítať“. Presne cíti a vie, čo sme za ľudia a aké sú naše myšlienky. Je to veľmi vnímavý tvor. Pri priamom kontakte s ním sa nám žiada ihneď zaboriť naše ruky do jeho bohatej hrivy a hladiť jeho jemnú srsť. Vtedy by sme priam prisahali, že energia vznikajúca medzi nami, je priam liečivá.

Čítať viac

Samolepiace tapety vám rýchlo, jednoducho a za málo peňazí zrenovujú celú domácnosť 18.Nov,2018

Časom každá vec stratí svoj náboj, iskru a lesk. Pričasté používanie alebo iba „zub času“ stačia na to, aby sa nám v mysli objavila myšlienka o kúpe nového, lepšieho. Avšak všetko nové býva obvykle aj trochu náročné pre rodinný rozpočet. Samolepiace tapety na nábytok vyriešia váš problém.

Čítať viac

Páči sa vám industriálny interiér? Tapety s imitáciou tehly vám dopomôžu k perfektnému výsledku! 07.Nov,2018

Tehly alebo aj „brick“ sú veľmi vyhľadávaným a tiež žiadaným doplnkom dnešných moderných domácností. Tehlová stena nájde svoje uplatnenie doslova všade. Tým, že je to prírodný materiál, navodzuje príjemné pocity a my sme tak úzko spätí s tým, čo nám od nepamäti vyhovuje – a to je naša príroda.

Čítať viac

Prichádza jeseň – zútulnite si svoje domovy jesennými dekoráciami, tapetami a teplými farbami 02.Nov,2018

Jeseň je ročné obdobie, ktoré má rada azda každá žena. Je to čas, kedy nás obzvlášť baví vypekať rôzne dobroty a keď naše domovy naplní vôňa jabĺk, škorice či dym z vonných sviečok. Máme chuť sa k sebe túliť pod teplou prikrývkou ešte o čosi viac ako obvykle. A tiež naše srdcia plesajú z tých nádherných pestrých farieb, ktoré na nás „číhajú“ takmer z každej strany. Jeseň je čas inšpirácií, dekorácií a predprípravou na najkrajšie sviatky v roku.

Čítať viac

Paríž v interiéri 23.May,2018

„Všetko, čo existuje na akomkoľvek mieste na Zemi, existuje tiež v Paríži.“ O týchto slovách francúzskeho velikána Victora Huga bude dnes môj príspevok.

Čítať viac

Najpoužívanejšie materiály na výrobu tapiet 03.May,2018

Aby ste mali jednoduchšiu predstavu o materiáloch, z ktorých sa tapety vyrábajú, pripravili sme pre vás jednoduchú a prehľadnú tabuľku. Nájdete v nej typy materiálov tapiet vhodných na rôzne povrchy a taktiež aj vlastnosti tapety. Poradíme vám ako sa lepí latexová, vinylová, vliesová alebo samolepiaca tapeta.

Čítať viac

HISTÓRIA TAPIET 22.Mar,2018

Ak siahnete myšlienkami do dejín, môžete si všimnúť, že v človeku odjakživa driemala túžba skrášľovať steny a svoje príbytky. Už v praveku dbali ľudia na estetiku a steny zdobili nástennými maľbami a rytinami. Táto túžba trvá dodnes.

Čítať viac

Farba roka 2018 – ultra fialová 27.Feb,2018

Aj vy sa riadite farebnými módnymi trendami v interiéri? Možno nemeníte svoje štyri steny každoročne, ale vždy je dobré urobiť aspoň malý lifting svojho príbytku, človek sa hneď cíti príjemnejšie, čo poviete?

Čítať viac

Metamorfóza interiéru? Riešením je fototapeta! 19.Feb,2018

Steny sú jedným z najdôležitejších prvkov v interiéri. Od nich závisí celkový vzhľad miestnosti, či bude bývanie otvorené, priestranné, či bude vyžarovať radosť alebo poskytovať určité súkromie. Ako je to u vás doma?

Čítať viac

3 najčastejšie použitia samolepiacej tapety na nesavé povrchy 16.Feb,2018

Premýšľate nad zmenou vo svojom interiéri a neviete kde začať? Ak áno, určite si prečítajte článok o tom, ako a kde využiť samolepiace tapety na nesavé povrchy. Poradíme Vám ako nalepiť samole ...

Čítať viac

TAPETYMIX.SK - Nasledujte s nami nové trendy! 07.Feb,2018

Ak patríte k skupine ľudí, ktorí uvažujú o svojom bývaní nielen ako o mieste na spánok a ubytovanie, ale chcú sa v ňom cítiť príjemne, ste na správnom mieste.

Čítať viac

Prihláste sa na odber newslettera

?