Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

 

Vodolepiace tapety na steny

Ak nemáte príliš skúseností s lepením tapiet, mohli by vám vyhovovať vodolepiace fototapety s lepidlom aktivovaným vodou. Na inštaláciu tohto typu tapiet nie je potrebné žiadne lepidlo – to už totiž je súčasťou tapety a je potrebné ho akurát aktivovať. Aktivácia sa deje prostredníctvom namočenia tapety do vody. Tú je na tapetu ale možné naniesť aj pomocou rozprašovača. Vlastnosti týchto tapiet sú v mnohom podobné samolepiacim tapetám – aj tento druh je odolný voči vode a oderu a tiež a vyznačuje farebnou stálosťou. Aj preto sú vodolepiace fototapety s lepidlom aktivovaným vodou skvelé prakticky do každej časti (miestnosti) interiéru.

Jednoduchému procesu lepenia nahráva aj hrúbka materiálu tapety. 165 g/m2 predstavuje istotu, že tapeta vydrží a pri lepení sa neroztrhne. Koniec koncov, bola by to veľká škoda – veď sa len pozrite aké krásne a rôznorodé motívy tieto tapety nesú...

• Abstrakcia: Milujete farebnosť a netypické vzory? Tak nazrite medzi abstraktné fototapety. Skvele doladia moderný interiér v akýchkoľvek farbách.

• Feng-Shui: Hľadáte tapetu do spálne? Vyhnite sa príliš ostrým farbám a agresívnym motívom. Tie rozhodne medzi Feng-Shui tapetami nenájdete. Nechajte sa upokojiť motívmi, ktoré si za predlohu vzali myšlienky východnej filozofie o harmónii a prúdení energií.

• Mapy: Kancelária nemusí byť len sterilnou miestnosťou bez nápadu a fantázie. Umiestnite si na jednu z kancelárskych stien tapety s motívom mapy a priestor razom získa na atraktivite a vážnosti.

• Detské: Chystáte sa zariaďovať izbu svojmu dieťaťu? Potom by ste nemali vynechať detské fototapety s obľúbenými kreslenými a rozprávkovými postavičkami. Vytvorte svojmu dieťatku izbičku, na ktorú bude s láskou spomínať.

Ak vás naše fototapety zaujali viac vlastnosťami ako motívmi, dajte nám vedieť o svojich predstavách a my vám vytvoríme fototapetu na mieru. K dispozícii nemáme len stovky tapiet v našej ponuke, ale dokážeme vytvoriť aj celkom nové, s motívmi, ktoré si vyberiete.

Ide o tapetu, ktorá má trvácne farby. Je vodeodolná, elastická, odolná voči oteru a roztrhnutiu. Výborne riešenie pre tých, ktorý nemajú veľa skúseností s lepením tapety. Tapeta vhodná na steny s hladkým povrchom. Použiva sa najmä v interiéroch budov a má výhodu, že lepidlo je už nanesené na tapete v suchej forme a aktivuje sa namočením celej tapety do vody. Vodolepiace tapety na steny vrele doporučujeme.

Vlastnosti - Vodolepiaca tapeta

1/ Gramáž : 165g/m2
2/ Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1 cm do 130cm. Ak bude mať fototapeta rozmer 260cm x 260cm bude rozdelená na dve časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné aj na manipuláciu a samotné lepenie tapety.
3/ Lepenie je so založením 1 cm 

Doporučujeme pozrieť si nasledujúce video ako sa lepí vodolepiaca tapeta

V prípade, že nemáte kde ponoriť tapety do vody, odporúčam postriekať rozprašovačom na vodu /veľmi veľa/, prípadne tapetu namočiť  mokrou špongiou.

Na zvýšenie odolnosti tapety odporúčame TEKUTÚ LAMINÁCIU. Tekutá laminácia je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia, napr. stôl, nábytok v detskej izbe, kuchynská zástena. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Fotogaléria

?