Vodolepiace tapety na steny

Vodolepiace tapety na steny

Ide o tapetu, ktorá má trvácne farby. Je vodeodolná, elastická, odolná voči oteru a roztrhnutiu. Výborne riešenie pre tých, ktorý nemajú veľa skúseností s lepením tapety. Tapeta vhodná na steny s hladkým povrchom. Použiva sa najmä v interiéroch budov a má výhodu, že lepidlo je už nanesené na tapete v suchej forme a aktivuje sa namočením celej tapety do vody. Vodolepiace tapety na steny vrele doporučujeme.

Vlastnosti - Vodolepiaca tapeta

1/ Gramáž : 165g/m2
2/ Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1 cm do 130cm. Ak bude mať fototapeta rozmer 260cm x 260cm bude rozdelená na dve časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné aj na manipuláciu a samotné lepenie tapety.
3/ Lepenie je so založením 1 cm 

Doporučujeme pozrieť si nasledujúce video ako sa lepí vodolepiaca tapeta

V prípade, že nemáte kde ponoriť tapety do vody, odporúčam postriekať rozprašovačom na vodu /veľmi veľa/, prípadne tapetu namočiť  mokrou špongiou.

Na zvýšenie odolnosti tapety odporúčame TEKUTÚ LAMINÁCIU. Tekutá laminácia je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia, napr. stôl, nábytok v detskej izbe, kuchynská zástena. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Fotogaléria

?